Er zijn van die namen die je normaal gesproken liever níet tegenkomt, maar op internet kom je ze toch overal tegen. Neem bijvoorbeeld Blogmama: een online fenomeen dat graag hele vriendengroepen over de vloer heeft én actief is op betaalde kanalen, waar je met een abonnement toegang tot haar “content” krijgt. Je kunt je vast voorstellen wat voor soort kanalen dat zijn.

Eerder dook ze al op in een samenwerking met niemand minder dan Rapper Sjors – beelden waar de meesten waarschijnlijk probleemloos zonder kunnen. Nu lijkt Blogmama een nieuw “project” te hebben gevonden.

Blogmama heeft nieuw doelwit: Dang Do

Dit keer is het de beurt aan Dang Do. Wat ze precies met hem van plan is, laat zich raden, maar veel mensen durven het liever niet tot in detail uit te denken. Feit is dat haar volgers ongetwijfeld benieuwd zijn wat deze samenwerking gaat opleveren. Eén ding is duidelijk: Dang Do lijkt er in elk geval zin in te hebben.

 

Bron: