Contacteer ons

Nieuws

Frank Dane (39 jaar) eens met kritiek op ‘supersmerige’ Eva Jinek (42 jaar)

Gepubliceerd

op

Eva Jinek heeft in de ochtendshow van Frank Dane de volle laag gekregen over haar interview met Ferry Doedens. Ze wordt bekritiseerd over het feit dat ze zijn moeder betrok bij hun vraaggesprek.

Ferry Doedens zat dinsdagavond in de talkshow van Eva Jinek om te praten over zijn stoute carrièreswitch. Hij verkoopt tegenwoordig expliciete foto’s en filmpjes van zichzelf op internet. Op een gegeven moment vroeg Eva aan Ferry wat zijn moeder daarvan vindt. Toen ze een grote foto van zijn moeder in beeld bracht, moest Ferry huilen.

Supersmerig

Buitengewoon smakeloos, vindt Frank Dane’s sidekick Jelte van der Goot het. “Hij vertelt dit natuurlijk heel mooi en heel emotioneel, maar is het niet supersmerig om als je iemand hierover interviewt een foto van zijn moeder af te gaan beelden?”, aldus de radiomaker op Radio 538.

Frank is het daarmee eens, laat hij weten. “Nou, daar maak je misschien best wel een punt.”

Jelte: “Ik vind het zó goor en zó persoonlijk.”

Frank: “Ja, dat is wel waar, ik zou ook breken als ik mijn moeder opeens zag.”

Gorigheid

Jelte: “Je zit op de nationale televisie, je bent al aan het huilen, je voelt je al rot, je bent je aan het verontschuldigen voor iets waar je in beland bent en dan gaan ze een foto van je moeder erbij zetten.”

Frank: “Moet er ook niet even bij gezegd worden dat als Ferry Doedens dit nou zo graag doet, naaktfilmpjes en blootfoto’s plaatsen, dat hij dat toch lekker moet doen?”

Jelte: “Die jongen heeft aan niemand verantwoording af te leggen! Ik vind het echt gorigheid.”

Frank: “Weet je, Jelte, je hebt eigenlijk gewoon best wel een goed punt.”

Breken

Jelte: “Wat heeft die moeder ermee te maken?!”

Frank: “Ja, we breken allemaal als we onze moeder zien in een talkshow ’s avonds.”

“Ja, zo gaat dat op televisie”, besloot nieuwslezeres Hannelore Zwitserlood.

Fragment

Ferry bij Jinek:

Lees verder

Laatste Nieuws

Sonja Bakker begint het nieuwe jaar met een gigantische boete: ‘160.000 euro aftikken!’

Gepubliceerd

op

Door

Sonja Bakker was ooit een icoon in de Nederlandse dieetwereld. Haar eerste boek, Bereik je ideale gewicht!, verkocht in 2005 en 2006 maar liefst 400.000 exemplaren. Met strikte weekmenu’s als kern bood het boek een methode om af te vallen en stond het van begin 2006 tot maart 2007 onafgebroken in de top-10 van bestverkochte boeken in Nederland. Haar opvolger, Bereik én behoud je ideale gewicht, was in het voorjaar van 2007 zelfs wekenlang het meest verkochte boek.

Toch begon Bakkers succesverhaal al in 2006 scheuren te vertonen. Bea Pols, gewichtsconsulent in Heerhugowaard, beschuldigde haar destijds van plagiaat. Volgens Pols had Bakker minstens twintig zinnen overgenomen uit haar eigen boek Afslanken en persoonlijke groei uit 2003. Hoewel Bakker werd vrijgesproken, bleef de kwestie hangen. In de zomer van 2021 kwam Bakker opnieuw onder vuur te liggen. Dit keer ontdekte RTL Boulevard maar liefst twintig copyrightschendingen op haar Instagram-account. Recepten waren vertaald uit het Engels, en foto’s waren gekopieerd met minimale aanpassingen. Het gevolg? Haar Instagram-account met bijna 80.000 volgers werd verwijderd, en Bakkers reputatie stortte verder in.

Boete voor misgelopen huizenkoop

Tegenwoordig woont Sonja op Ibiza, weg van de Nederlandse kritiek. Toch koesterde ze een wens om dichter bij haar twee zoons te zijn, die in Nederland wonen. Daarom besloot ze een herenhuis in het centrum van Hoorn te kopen, ter waarde van 1,6 miljoen euro. Het koopcontract werd getekend, en de drie dagen bedenktijd verliepen zonder problemen. Maar een week later veranderde Sonja van gedachten en belde ze de makelaar om de koop af te blazen.

Deze late annulering had een prijs. In Nederland kan een verkopende partij een boete van 10% van de koopsom eisen na het verstrijken van de bedenktijd. Voor Sonja betekende dat een boete van maar liefst 160.000 euro. Volgens een buurtbewoner, geciteerd in Story, staat Sonja nu bekend als “Koopman Kak,” een term voor iemand die met veel bombarie iets koopt en zich later terugtrekt. Het vermoeden is dat financiële problemen door haar teruglopende inkomsten een rol speelden. Voor Sonja lijkt deze boete van 160.000 euro een pittige financiële tegenslag te worden.

Lees verder

Laatste Nieuws

Zien: Juf Marit is de populairste juf van Nederland en geen enkele jongen mist haar lessen!

Gepubliceerd

op

Door

Leraar of lerares worden op een basis- of middelbare school is geen eenvoudige taak. Je speelt een belangrijke rol in het onderwijzen van kinderen over allerlei onderwerpen en helpt hen op weg naar een goede middelbare school of vervolgopleiding. Het vraagt om geduld, vooral met drukke kinderen of pubers, maar als het je ligt, is het een baan die veel voldoening kan geven.

Lesgeven is echter meer dan alleen kennis overbrengen. Het draait ook om het opbouwen van een band met je leerlingen. Zelfs als je alles weet over wiskunde, geschiedenis of de Nederlandse taal, ben je nergens als je dat niet kunt overbrengen. Het is een kunst om de aandacht van je leerlingen vast te houden op een manier die hen aanspreekt en inspireert. Dat is niet iedereen gegeven, maar wel aan Marit.

Marit: de juf die iedereen wilde hebben

Marit is een juf die meedoet aan de trend van leerkrachten die hun avonturen delen op TikTok. In haar video’s legt ze vaak zichzelf vast, zonder de leerlingen in beeld te brengen. Ze deelt grappige en leuke gesprekken met haar klas, wat anderen weer motiveert om het onderwijs in te gaan. En dat is hard nodig, gezien het tekort aan leraren de afgelopen jaren.

Marit lijkt een talent te hebben om leerlingen aan zich te binden, vooral de puberjongens in haar klas. Waarom geen enkele leerling haar lessen wil missen? Misschien heeft het te maken met haar energie, haar enthousiasme of de manier waarop ze iedereen het gevoel geeft gehoord en gezien te worden. Eén ding is zeker: Marit is een inspiratiebron voor velen – zowel binnen als buiten het klaslokaal.

Lees verder

Laatste Nieuws

Zien: Kijkers Lang Leve de Liefde in shock door gast die been breekt na sprong van het dak!

Gepubliceerd

op

Door

Freerun-actie op eerste date: Bart breekt been in Lang Leve de Liefde

Wanneer je meedoet aan Lang Leve de Liefde, hoop je natuurlijk de ware te vinden. De programmamakers doen hun best om een perfecte match te maken, maar het is aan de deelnemers zelf om indruk te maken op hun date. Sommige deelnemers laten het rustig op zich afkomen, terwijl anderen alles uit de kast halen. Maar gisteravond ging een deelnemer wel héél ver om indruk te maken, met een pijnlijke afloop.

Donyya en Bart: Een bijzondere kennismaking

In de aflevering van gisteren zagen we Donyya en Bart op hun eerste date. Hoewel we niet met zekerheid kunnen zeggen dat hij Bart heet – zijn naam wordt nergens expliciet genoemd – was het overduidelijk dat hij indruk wilde maken op Donyya. Zijn aanpak was echter verre van traditioneel en liep uiteindelijk flink uit de hand.

Freerunnen als liefdesstrategie

Bart, die vermoedelijk een passie heeft voor freerunnen, besloot zijn vaardigheden te demonstreren. Freerunnen omvat spectaculaire bewegingen zoals springen van muren, rennen over daken en soepele landingen waarbij rollen essentieel is om de impact op te vangen. Waarom hij dit tijdens een eerste date deed, is voor velen een mysterie.

Omdat de villa van Lang Leve de Liefde niet bepaald vol staat met obstakels, koos Bart ervoor het dak op te klimmen. Terwijl Donyya rustig toekeek, rende hij over het dak en besloot hij van de hoogte af te springen.

Een pijnlijke val

Helaas verliep de sprong allesbehalve soepel. Waar een getrainde freerunner soepel zou landen en doorrollen, mislukte Barts poging compleet. Hij kwam ongelukkig terecht en brak zijn been. Donyya keek geschrokken toe terwijl Bart kermend op de grond lag.

Kijkers reageren verbaasd

De scène liet niet alleen Donyya, maar ook de kijkers met open mond achter. Op sociale media werd volop gereageerd op Barts stunt. Veel kijkers waren verbaasd over zijn keuze om zulke risico’s te nemen tijdens een eerste date.

“Waarom dacht hij dat dit een goed idee was?” schreef een kijker op Twitter. Een ander voegde toe: “Het is niet Lang Leve de Liefde, maar Lang Leve de Waaghalzen geworden!”

Een eerste indruk om nooit te vergeten

Hoewel Barts poging om indruk te maken een onverwachte wending kreeg, zal deze date niet snel vergeten worden – door Donyya, Bart en de kijkers. Of dit de basis is voor een lang en gelukkig liefdesverhaal? Dat valt nog te bezien. Eén ding is zeker: de lat voor bijzondere eerste indrukken ligt nu wel erg hoog.

Lees verder

Trending