Contacteer ons

Nieuws

Insider laat eerlijk weten wat Maan en Marco Borsato nu precies hebben uitgespookt!

Gepubliceerd

op

Marco Borsato is al maanden in het nieuws van de roddelbladen vanwege de talloze affaires die aan het licht zijn gekomen. Niet alle zijn bevestigd, maar er is er geen een ontkracht. Het heeft er zelfs voor gezorgd dat de zanger en zijn vrouw Leontine uit elkaar zijn gegaan. Maar waar vorig jaar alleen nog een klein gerucht was, speelt Henny Huisman volledig open kaart. In het weekblad Weekend doet hij een boekje open over de zanger die hijzelf ontdekte, ooit in de soundmixshow. Hij vertelt: “Zangeres Maan trad daar ook op, en ik wist al heel lang dat zich iets tussen Maan en Marco zou hebben afgespeeld. Dat van zijn secretaresse wist ik ook al. Het punt is, wij horen alles, maar wat moet ik ermee?”

Henny Huisman over Marco Borsato en Maan

Hoelang geleden zich dit precies zou hebben afgespeeld kunnen we niet met zekerheid zeggen. We kunnen wel zeggen dat de zanger 53 jaar is en de zangeres 23 en dat er dus altijd 30 jaar verschil tussen heeft gezeten. Maar tussen de twee lijkt het goed klaar te zijn. In een interview met het tijdschrift ‘Fashionchick’ laat de zangeres weten wat haar favoriete artiesten zijn. Ze noemt namelijk als Duo Lipa, Disclosure, BLØF, Snelle en Kraantje Pappie. In 2016 was Marco haar coach op 18-jarige leeftijd tijdens het zesde seizoen van The Voice of Holland. Een “bron” vertelt aan Story: “Daarna zijn ze altijd contact blijven houden.” Dat lijkt helaas verleden tijd te zijn. De zanger zou niet alleen ‘niet langer haar favoriet’ zijn, de schrijven ook: ‘De zangeres lijkt helemaal klaar te zijn met haar voormalig coach.

Geldproblemen?

Hoewel de vrouw des huizes ook niet slecht geboerd heeft, kwam het grote geld natuurlijk van Marco Borsato. En zoals we allemaal weten kan een scheiding een hoop geld kosten zoals we ook bij Yolanthe en Wesley Sneijder hebben gezien. Bij de zanger en zijn ex-vrouw zit dit waarschijnlijk nét wat anders, omdat ze gewoonweg láter besloten om een scheiding in te zetten. Maar welk prijskaartje hangt er aan deze scheiding? Want op 1 januari zijn de regels rond partneralimentatie veranderd. RTLZ heeft dit voor ons uitgezocht en de kosten kunnen behoorlijk oplopen zoals je in de onderstaande video ziet.

Lees verder

Laatste Nieuws

Mannelijke kijkers herkennen blonde Emma uit date in First Dates!

Gepubliceerd

op

Door

Meedoen aan First Dates? Dan ben je (hopelijk) op zoek naar de liefde…

Wanneer je je aanmeldt voor een programma als First Dates, is dat meestal omdat je nog altijd op zoek bent naar jouw ware liefde. Misschien ben je tot nu toe nog niemand tegengekomen die écht bij je past, of heb je een lange relatie achter de rug en wil je je date-skills weer eens opfrissen. Dankzij programma’s als First Dates of Lang Leve de Liefde krijg je de kans om met een, hopelijk passende, match aan tafel te schuiven. En wie weet bloeit er iets moois op!

Toch blijkt niet iedereen aan het programma deel te nemen met lege handen. Er zijn ook deelnemers die thuis gewoon een partner hebben – jawel, met toestemming. In dat geval spreken we van polygamie: mensen die meerdere liefdesrelaties tegelijkertijd onderhouden. Soms wonen ze zelfs samen met meerdere partners, maar het komt ook voor dat het puur om seksuele relaties naast de vaste partner gaat. Af en toe wordt er dan iemand ‘uitgenodigd’ in de slaapkamer.

Dubbele date: één man, twee vrouwen… en toch geen succes

Deze week zagen we in First Dates een opvallende setting: een man die met twee vrouwen op date ging. Het leek erop dat hij de avond van zijn leven tegemoet ging. Zelf had hij er alle vertrouwen in dat hij met de dames naar huis zou gaan – maar dat liep nét even anders. Hij werd namelijk keihard afgewezen door beide vrouwen, die samen tot de conclusie kwamen: “Hij kan ons niet aan!”

Alsof dat nog niet genoeg was, bleken de dames het zó goed met elkaar te kunnen vinden dat ze na de uitzending contact hebben gehouden. En hun vriendjes? Die hadden ze gewoon nog thuis zitten. Die zijn uiteindelijk dus de echte ‘winnaars’ van de avond.

Bekende blondine uit een ander programma

Oplettende kijkers herkenden een van de vrouwen – de blondine – van een heel ander programma. Een aantal jaar geleden zond omroep PowNed een vierdelige docuserie uit genaamd Seksengelen, waarin vier sekswerkers werden gevolgd. En jawel: één van deze vrouwen blijkt dus dezelfde blondine te zijn die deze week opdook in First Dates. Maak kennis met Emma.

Lees verder

Laatste Nieuws

Emma Heesters: ”Weet niet of ik de volgende verjaardag haal”

Gepubliceerd

op

Door

Emma Heesters openhartig over moeilijke periode: ‘Ik weet niet of ik mijn volgende verjaardag haal’

Zangeres Emma Heesters heeft een bijzonder zware tijd doorgemaakt. Hoewel haar behandelingen inmiddels achter de rug zijn, ondervindt ze nog steeds de gevolgen van de bestralingen. Dat valt haar zwaar: “Ik weet nog steeds niet zeker of ik mijn volgende verjaardag haal.”

Eind vorig jaar kreeg Emma het verwoestende nieuws: baarmoederhalskanker. De diagnose volgde na klachten van extreme vermoeidheid en onverklaarbaar bloedverlies. “De huisarts dacht in eerste instantie dat het niets ernstigs zou zijn – ik was tenslotte nog jong. Maar ik heb aangedrongen op verder onderzoek. Gelukkig, want ik ben blij dat ik me niet heb laten wegsturen,” vertelt ze in een interview met het AD.

Zware behandelingen

Na de diagnose werd er direct gestart met intensieve behandelingen. Eerst werden haar lymfeklieren operatief verwijderd. Vervolgens onderging Emma meerdere chemokuren, werd ze maar liefst 25 keer bestraald en kreeg ze drie keer brachytherapie.

Leven in onzekerheid

Ondanks alle inspanningen is de uitkomst nog onzeker. “De bestraling werkt nog steeds door in mijn lichaam. Of ik beter word, of – zoals de artsen het liever zeggen – in remissie ben, weet ik nog niet.”

“Tot de zomer is het afwachten. Ik heb zoveel momenten gehad waarop ik doodsbang was. Ik wist niet of ik mijn volgende verjaardag zou halen – en eigenlijk weet ik dat nog steeds niet.”

Toch probeert Emma zichzelf steeds weer moed in te praten. “Als de gedachte opkomt dat het misschien niet goed afloopt, dwing ik mezelf om weer positief te denken. Dat moet gewoon.”

Steun van haar moeder

Weinigen weten dat ook Emma’s moeder op jonge leeftijd te maken kreeg met kanker. Zij werd gediagnosticeerd met de ziekte van Hodgkin. “Ze wist dus precies hoe zwaar dit is. Ze zei: ik heb me vaak afgevraagd waarom mij dat toen overkwam. Misschien was het wel zodat ik er nu voor jou kon zijn.”

Emma heeft zichzelf dezelfde vraag gesteld. “Waarom ik? In het begin vond ik het ontzettend oneerlijk. Alles ging net zo goed met me. Ik snap het nog steeds niet. Maar hopelijk kan ik over vijf jaar zeggen dat ik er sterker uit ben gekomen en betere keuzes heb gemaakt.”

Lees verder

Laatste Nieuws

Eva Simons verliest haar kindje tijdens repetities Passion

Gepubliceerd

op

Door

Emotionele avond bij The Passion: Eva Simons zingt ondanks groot persoonlijk verlies

The Passion, dat gisteravond plaatsvond in Terneuzen, werd opnieuw een indrukwekkend spektakel. Eén van de meest besproken momenten van de avond kwam van zangeres Eva Simons, die de rol van Maria vertolkte. Hoewel haar eerste nummer op sociale media kritiek kreeg, wist ze later het publiek diep te raken. Wat de meeste kijkers echter niet wisten, is dat Eva vlak voor de uitvoering een intens persoonlijk drama doormaakte: tijdens de repetities kreeg ze een miskraam.

In een openhartig gesprek met Trouw vertelt Eva: “Ik heb nog nooit zoveel liefde gevoeld als voor een kind. Het was intens verdrietig om dat te verliezen. Ik had het graag nog een keer meegemaakt, met een tweede kindje.”

Ondanks het verdriet besloot Eva om door te gaan met haar rol in The Passion. En dat deed ze met verve. Haar interpretatie van nummers als Ze meent het van Metejoor, Waterdicht van Hannah Mae en Waarom fluister ik je naam nog van Benny Neyman wisten de harten van het publiek te raken.

Een van de meest emotionele momenten van de avond was het duet met Florian Bindels, die de rol van Jezus vertolkte. Samen zongen ze een Nederlandstalige versie van Shallow, oorspronkelijk van Lady Gaga en Bradley Cooper. Het nummer, waarin Maria afscheid neemt van haar zoon, kreeg een extra lading door Eva’s persoonlijke verlies. De emotie was zichtbaar – toen ze Bindels aankeek, rolde er een traan over haar wang.

Eva’s optreden werd uiteindelijk een krachtig eerbetoon aan verlies, liefde en veerkracht. Een moment dat The Passion 2025 ongetwijfeld nog lang zal bijblijven.

Lees verder

Trending