Contacteer ons

Nieuws

Ook Willibrord Frequin werd bedreigd!

Gepubliceerd

op

Voormalig schandaaljager Willibrord Frequin (79) is eveneens aangeslagen door de aanslag op Peter R. de Vries. Voor hem kwam zijn verleden vol bedreigingen meteen terug.

Onverschrokken tv-journalist

In de jaren zeventig en tachtig stond Willibrord bekend als de meest onverschrokken tv-journalist van Nederland. Eerst als verslaggever voor het actualiteitenprogramma Brandpunt, later als presentator van De Week van Willibrord waarin hij het onrecht in Nederland aan de kaak stelde. Hij ging op een uiterst voortvarende manier te werk, volgens velen op het brutale af. Dat nam niet iedereen hem in dank af.

Bedreigingen

‘Ik ben veel bedreigd. En het bleef niet bij woorden. Mijn auto is voor mijn huis in brand gestoken, die stond onder een overkapping, waar ook allemaal hout lag. Mijn toen 8-jarige dochter Barbara werd er wakker van. De brandweer was er net op tijd bij om te voorkomen dat het vuur naar het huis oversloeg. We hebben in de maanden daarna in een safe house in Limburg gewoond.’ Het was niet de eerste keer dat Willibrord met bedreigingen te maken kreeg. Toen zijn oudste dochter Rebecca een baby was, drongen mensen zijn huis binnen. Willibrord was op dat moment niet thuis, zijn toenmalige vrouw Marianne wel. ‘Ze belden aan en liepen direct naar de wieg waarin Rebecca lag. Ze dreigden haar te laten vallen als ik niet toegaf aan hun eis. Het was een groep mensen die wilde dat ik een reportage zou maken over een minister die volgens hen fout was geweest in de oorlog. Daar waren echter geen bewijzen voor. Dus ik heb die reportage nooit gemaakt. Ik wist precies wie het waren die mijn huis binnendrongen en mijn familie hadden bedreigd. Ik zocht ze op, heb hun ramen ingegooid en ben naar binnen gestormd. De bewuste man liet ik weten dat hij met zijn poten van mijn familie moest afblijven.’

Lees verder

Laatste Nieuws

Mannelijke kijkers herkennen blonde Emma uit date in First Dates!

Gepubliceerd

op

Door

Meedoen aan First Dates? Dan ben je (hopelijk) op zoek naar de liefde…

Wanneer je je aanmeldt voor een programma als First Dates, is dat meestal omdat je nog altijd op zoek bent naar jouw ware liefde. Misschien ben je tot nu toe nog niemand tegengekomen die écht bij je past, of heb je een lange relatie achter de rug en wil je je date-skills weer eens opfrissen. Dankzij programma’s als First Dates of Lang Leve de Liefde krijg je de kans om met een, hopelijk passende, match aan tafel te schuiven. En wie weet bloeit er iets moois op!

Toch blijkt niet iedereen aan het programma deel te nemen met lege handen. Er zijn ook deelnemers die thuis gewoon een partner hebben – jawel, met toestemming. In dat geval spreken we van polygamie: mensen die meerdere liefdesrelaties tegelijkertijd onderhouden. Soms wonen ze zelfs samen met meerdere partners, maar het komt ook voor dat het puur om seksuele relaties naast de vaste partner gaat. Af en toe wordt er dan iemand ‘uitgenodigd’ in de slaapkamer.

Dubbele date: één man, twee vrouwen… en toch geen succes

Deze week zagen we in First Dates een opvallende setting: een man die met twee vrouwen op date ging. Het leek erop dat hij de avond van zijn leven tegemoet ging. Zelf had hij er alle vertrouwen in dat hij met de dames naar huis zou gaan – maar dat liep nét even anders. Hij werd namelijk keihard afgewezen door beide vrouwen, die samen tot de conclusie kwamen: “Hij kan ons niet aan!”

Alsof dat nog niet genoeg was, bleken de dames het zó goed met elkaar te kunnen vinden dat ze na de uitzending contact hebben gehouden. En hun vriendjes? Die hadden ze gewoon nog thuis zitten. Die zijn uiteindelijk dus de echte ‘winnaars’ van de avond.

Bekende blondine uit een ander programma

Oplettende kijkers herkenden een van de vrouwen – de blondine – van een heel ander programma. Een aantal jaar geleden zond omroep PowNed een vierdelige docuserie uit genaamd Seksengelen, waarin vier sekswerkers werden gevolgd. En jawel: één van deze vrouwen blijkt dus dezelfde blondine te zijn die deze week opdook in First Dates. Maak kennis met Emma.

Lees verder

Laatste Nieuws

Emma Heesters: ”Weet niet of ik de volgende verjaardag haal”

Gepubliceerd

op

Door

Emma Heesters openhartig over moeilijke periode: ‘Ik weet niet of ik mijn volgende verjaardag haal’

Zangeres Emma Heesters heeft een bijzonder zware tijd doorgemaakt. Hoewel haar behandelingen inmiddels achter de rug zijn, ondervindt ze nog steeds de gevolgen van de bestralingen. Dat valt haar zwaar: “Ik weet nog steeds niet zeker of ik mijn volgende verjaardag haal.”

Eind vorig jaar kreeg Emma het verwoestende nieuws: baarmoederhalskanker. De diagnose volgde na klachten van extreme vermoeidheid en onverklaarbaar bloedverlies. “De huisarts dacht in eerste instantie dat het niets ernstigs zou zijn – ik was tenslotte nog jong. Maar ik heb aangedrongen op verder onderzoek. Gelukkig, want ik ben blij dat ik me niet heb laten wegsturen,” vertelt ze in een interview met het AD.

Zware behandelingen

Na de diagnose werd er direct gestart met intensieve behandelingen. Eerst werden haar lymfeklieren operatief verwijderd. Vervolgens onderging Emma meerdere chemokuren, werd ze maar liefst 25 keer bestraald en kreeg ze drie keer brachytherapie.

Leven in onzekerheid

Ondanks alle inspanningen is de uitkomst nog onzeker. “De bestraling werkt nog steeds door in mijn lichaam. Of ik beter word, of – zoals de artsen het liever zeggen – in remissie ben, weet ik nog niet.”

“Tot de zomer is het afwachten. Ik heb zoveel momenten gehad waarop ik doodsbang was. Ik wist niet of ik mijn volgende verjaardag zou halen – en eigenlijk weet ik dat nog steeds niet.”

Toch probeert Emma zichzelf steeds weer moed in te praten. “Als de gedachte opkomt dat het misschien niet goed afloopt, dwing ik mezelf om weer positief te denken. Dat moet gewoon.”

Steun van haar moeder

Weinigen weten dat ook Emma’s moeder op jonge leeftijd te maken kreeg met kanker. Zij werd gediagnosticeerd met de ziekte van Hodgkin. “Ze wist dus precies hoe zwaar dit is. Ze zei: ik heb me vaak afgevraagd waarom mij dat toen overkwam. Misschien was het wel zodat ik er nu voor jou kon zijn.”

Emma heeft zichzelf dezelfde vraag gesteld. “Waarom ik? In het begin vond ik het ontzettend oneerlijk. Alles ging net zo goed met me. Ik snap het nog steeds niet. Maar hopelijk kan ik over vijf jaar zeggen dat ik er sterker uit ben gekomen en betere keuzes heb gemaakt.”

Lees verder

Laatste Nieuws

Eva Simons verliest haar kindje tijdens repetities Passion

Gepubliceerd

op

Door

Emotionele avond bij The Passion: Eva Simons zingt ondanks groot persoonlijk verlies

The Passion, dat gisteravond plaatsvond in Terneuzen, werd opnieuw een indrukwekkend spektakel. Eén van de meest besproken momenten van de avond kwam van zangeres Eva Simons, die de rol van Maria vertolkte. Hoewel haar eerste nummer op sociale media kritiek kreeg, wist ze later het publiek diep te raken. Wat de meeste kijkers echter niet wisten, is dat Eva vlak voor de uitvoering een intens persoonlijk drama doormaakte: tijdens de repetities kreeg ze een miskraam.

In een openhartig gesprek met Trouw vertelt Eva: “Ik heb nog nooit zoveel liefde gevoeld als voor een kind. Het was intens verdrietig om dat te verliezen. Ik had het graag nog een keer meegemaakt, met een tweede kindje.”

Ondanks het verdriet besloot Eva om door te gaan met haar rol in The Passion. En dat deed ze met verve. Haar interpretatie van nummers als Ze meent het van Metejoor, Waterdicht van Hannah Mae en Waarom fluister ik je naam nog van Benny Neyman wisten de harten van het publiek te raken.

Een van de meest emotionele momenten van de avond was het duet met Florian Bindels, die de rol van Jezus vertolkte. Samen zongen ze een Nederlandstalige versie van Shallow, oorspronkelijk van Lady Gaga en Bradley Cooper. Het nummer, waarin Maria afscheid neemt van haar zoon, kreeg een extra lading door Eva’s persoonlijke verlies. De emotie was zichtbaar – toen ze Bindels aankeek, rolde er een traan over haar wang.

Eva’s optreden werd uiteindelijk een krachtig eerbetoon aan verlies, liefde en veerkracht. Een moment dat The Passion 2025 ongetwijfeld nog lang zal bijblijven.

Lees verder

Trending