Contacteer ons

Econimie

Roddelpraat komt met triest nieuws | ‘Peter Gillis (61) is overleden’

Gepubliceerd

op

Jan Roos en Dennis Schouten van Roddelpraat en Peter Gillis hebben een behoorlijk geschiedenis met elkaar. De mannen van Roddelpraat nemen de vakantieparkmagnaat constant in de zeik en hebben dan ook regelmatig heftige onthullingen over Gillis gedaan. Jan Roos en Dennis Schouten hebben Gillis onder andere beschuldigd van wapenbezit, mishandeling en andere behoorlijk kwalijke zaken. In de tijd dat Gillis nog een relatie had met Nicol Kremers werd Nicolleke ook regelmatig te kakken gezet in de shows. Nu die relatie voorbij is hebben ze Nicol weten te strikken voor de show, zo’n drie weken geleden. Hierin heeft Nicol zich flink uitgelaten over Peter en heeft ze onder andere vertelt 4,5 jaar cel te eisen voor Gillis vanwege de mishandelingen en bedreigingen. Ook de nieuwe vriendin van Peter heeft Jan en Dennis niet kunnen ontlopen. De heren beschuldigden haar van betrokkenheid van kinderbescherming, mishandeling, oplichting en alcoholisme.

Roddelpraat maakt bizarre video over Peter Gillis

Al met al kunnen we wel zeggen dat Peter niet lekker ligt bij Jan Roos en Dennis Schouten. En wanneer je ruzie hebt met de heren van Roddelpraat, dan kun je een hoop verwachten. De heren hebben al eens shirts met de beroemde bedreiging van Peter gemaakt: “Loopt niet goed af!” Deze woorden sprak Gillis uit nadat hij een telefoontje kreeg van Dennis Schouten tijdens een Roddelpraat-uitzending. Gillis werd hier ‘onder valse voorwendselen’ gebeld over het mishandelen van vrouwen en in elkaar slaan van mannen. Het is duidelijk dat de ruzie tussen Gillis en Roddelpraat nog niet is gaan liggen. De heren hebben een video op Instagram geplaatst waarin Jan Roos als piloot met een vliegtuig op Gillis crasht. Vervolgens verschijnt er een overlijdensbericht van Peter:

Lees verder

Econimie

Veiligheidswaarschuwing voor een populair product: ”Eet dit niet wegens stukjes glas”’

Gepubliceerd

op

Door

Terugroepactie: Let op bij deze kruidenpasta en paaseitjes

Sajoer Kruidenpasta – Mogelijk glasdeeltjes

Fabrikant Fairtrade Original roept met spoed een specifieke partij van de Indonesische Sajoer Kruidenpasta terug. In de kruidenpasta kunnen stukjes glas zijn terechtgekomen. Hoewel de kans klein is, wil de fabrikant geen risico nemen:

“We nemen geen risico’s.”

Welke verpakking betreft het?

  • Product: Fairtrade Original Indonesische Sajoer Kruidenpasta

  • Inhoud: 75 gram

  • Streepjescode (EAN): 8711741359709

  • Ten minste houdbaar tot: februari 2026

Als je deze kruidenpasta in huis hebt, eet deze dan niet op.

Wat moet je doen?

  1. Maak een foto van de zijkant van de verpakking

  2. Fotografeer de streepjescode

  3. Maak een foto van de houdbaarheidsdatum

  4. Mail deze foto’s samen met je naam, adres, telefoonnummer en IBAN naar:
    📧 info@fairtradeoriginal.nl

Je hoeft het product niet terug te sturen. Je mag het gewoon weggooien.

Goed om te weten: alle andere houdbaarheidsdata én de Thaise, Indonesische en Indiase kruidenpasta’s van Fairtrade Original zijn veilig om te gebruiken.

Terugroepactie Paaseitjes – Mogelijke allergenenfout

Ook chocoladeliefhebbers moeten even opletten. Producent Time2Choco roept een specifieke partij paaseitjes terug omdat er hazelnoot in zit, maar dat niet op de verpakking staat. Dit kan levensgevaarlijk zijn voor mensen met een hazelnootallergie.

Welke zakken zijn het?

  • Product: Melk, Puur en Witte Chocolade Eitjes Assort

  • Inhoud: 1 kilo

  • EAN-code: 8715661023382

  • LOT-nummers: van 02912:00 tot en met 03209:45

  • THT/TGT: 01-07-2025

Wat kun je doen?

Heb je deze eitjes gekocht bij Jumbo? Breng ze dan terug naar de winkel. Daar hoor je hoe je gecompenseerd wordt.

💡 Geen hazelnootallergie? Dan kun je de eitjes gewoon veilig eten.

Lees verder

Econimie

Slecht nieuws voor mensen die een rekening hebben bij de Rabobank

Gepubliceerd

op

Door

Slecht nieuws voor Rabobank-klanten: tarieven gaan omhoog per 1 juni

Rabobank heeft aangekondigd dat het duurder wordt om een betaalrekening aan te houden. Vanaf 1 juni stijgen de tarieven voor particuliere klanten. Niet alleen de kosten van betaalpakketten gaan omhoog, ook pinnen en contant geld storten wordt prijziger.

Betaalpakketten duurder
Het Rabo DirectPakket gaat van €3,20 naar €3,45 per maand – een stijging van 25 cent. Heb je een Rabo BasisPakket? Dan betaal je straks €5,45 in plaats van €4,95.

Op het eerste gezicht lijken dat kleine bedragen, maar met zo’n 2,3 miljoen klanten levert dit Rabobank iedere maand flink wat extra inkomsten op.

Contant geld storten wordt prijziger
Wie contant geld op zijn rekening wil storten, moet straks ook dieper in de buidel tasten. Nu betaal je nog €2,38 per storting voor de eerste vier keer per jaar. Dat wordt €2,44 per keer. Vanaf de vijfde storting wordt het tarief zelfs €10 per keer. Vooral mensen die regelmatig met contant geld werken, gaan dat merken.

Pinnen bij andere geldautomaten kost meer
Geld opnemen bij een geldmaat blijft gratis. Maar pin je bij een andere automaat, dan stijgt het tarief van €0,79 naar €0,81 per keer.

Waarom deze verhogingen?
De bank geeft aan dat de prijsstijgingen nodig zijn om te blijven investeren in veilige, duurzame en toegankelijke betaaloplossingen. Ook zou het bijdragen aan de strijd tegen fraude en witwassen.

Opvallend is dat Rabobank in 2024 nog een nettowinst van 5,163 miljard euro boekte. Toch kiest de bank ervoor om haar particuliere klanten meer te laten betalen.

Ironisch genoeg wordt Rabobank momenteel zelf door het Openbaar Ministerie vervolgd wegens het structureel overtreden van de witwaswet.

Lees verder

Econimie

Patricia Paay laat eindelijk van zich horen na heftige berichten over gezondheid

Gepubliceerd

op

Door

Patricia Paay geeft eerlijke update over haar welzijn op Instagram

Vandaag deelde Patricia Paay een persoonlijk bericht op Instagram waarin ze openhartig vertelt hoe het écht met haar gaat. Haar volgers kregen zo een inkijkje in haar leven en gezondheid.

Over Patricia Paay
Patricia Paay is een bekende Nederlandse zangeres en mediapersoonlijkheid. Geboren in Rotterdam, begon ze daar ook haar muzikale carrière. In de jaren zestig bracht ze diverse singles uit, waarvan sommige zelfs de hitlijsten haalden.

In 1982 richtte ze samen met haar zus Yvonne en hun moeder de band The Star Sisters op. Later werd hun moeder in de groep vervangen door Sylvana van Veen, waarmee de band ook internationaal succes boekte.

Naast haar muzikale carrière was Patricia te zien in verschillende televisieprogramma’s. Samen met haar ex-man Adam Curry had ze zelfs een eigen realitysoap. Ook stond ze drie keer in Playboy: in 1984, 1996 en in 2010. Met haar laatste reportage – op 60-jarige leeftijd – werd ze het oudste model ooit in het blad.

Update
Patricia vierde onlangs haar 76e verjaardag. Van harte gefeliciteerd! Fijn om te horen dat het goed met haar gaat.


Lees verder

Trending