Contacteer ons

Nieuws

Trijntje Oosterhuis schrijft haar donkere periode van zich af

Gepubliceerd

op

De heftige tijd rond en na de scheiding van Trijntje Oosterhuis (46), is haar niet in de koude kleren gaan zitten. “Die moeilijke periode rond en na mijn scheiding ligt nu ver achter me, maar die heeft veel met me gedaan”, zo vertelt ze aan weekblad Flair.

Ze mocht Nederland al eens vertegenwoordigen op het songfestival, schitterde samen met de Ladies of Soul en scoorde de grootste hits; toch bracht Trijntje Oosterhuis nog nooit eerder een Nederlandstalig album uit. Tot nu! Op haar nieuwste album, ‘Dit is voor mij’, zingt ze de taal van haar hart. Het is voor de zangeres dan ook het “meest persoonlijke zelfgeschreven album”.

Nummer voor dochtertje Maël
Maar niet alles komt uit haar eigen pols, ook werkte ze samen met jonge talenten en oude rotten uit het vak, zoals Henny Vrienten. Samen met de inmiddels 71-jarige Doe Maar-zanger schreef ze een bijzonder nummer voor haar dochtertje, Maël. De vader van het meisje, Alvin, heeft de muziek voor het nummer geschreven. “Ik vond het heel bijzonder om voor haar een nummer te schrijven. Omdat ik het ook zo bijzonder vond om moeder te worden van een meisje. Ik houd van al onze kinderen evenveel, ik heb twee zoons en Alvin, één uit een eerdere relatie, maar moeder worden van een vrouw is gewoon anders, daarmee geef ik toch het moederschap door.”

Alle fases
Hoewel ze altijd de wind in de zeilen gehad heeft, zijn er ook periodes geweest dat het minder ging. Op haar nieuwe album komen al die fases samen vertelt ze in Flair. Het moederschap, de relatie met haar ouders, haar werk, haar onzekerheden, twijfels, angst en pijn, maar ook haar geluk, liefde en empowerment. “Dat is niet met een dikke middelvinger naar de wereld toe van: kijk mij nu eens. Het is jezelf liefhebben en accepteren dat al die fases bij je horen en jou als mens één maken”, aldus de souldiva.

“En dat je daar openhartig over durft te zijn. Dus ja, nu ik dat allemaal weet en heb omarmd, voelt deze fase eigenlijk heel lekker. Ik sta echt dicht bij mezelf. Ik doe de dingen die ik wil doen en laat me niet meer zo snel gek maken.”

Het hele interview met Trijntje lees je in de nieuwste editie van Flair.

Bron: RTL Boulevard | Flair, beeld: Youtube

Lees verder
Klik hier om een reactie te geven

U dient ingelogd te zijn om een reactie te kunnen geven Inloggen

Laat een reactie achter

Laatste Nieuws

Mannelijke kijkers herkennen blonde Emma uit date in First Dates!

Gepubliceerd

op

Door

Meedoen aan First Dates? Dan ben je (hopelijk) op zoek naar de liefde…

Wanneer je je aanmeldt voor een programma als First Dates, is dat meestal omdat je nog altijd op zoek bent naar jouw ware liefde. Misschien ben je tot nu toe nog niemand tegengekomen die écht bij je past, of heb je een lange relatie achter de rug en wil je je date-skills weer eens opfrissen. Dankzij programma’s als First Dates of Lang Leve de Liefde krijg je de kans om met een, hopelijk passende, match aan tafel te schuiven. En wie weet bloeit er iets moois op!

Toch blijkt niet iedereen aan het programma deel te nemen met lege handen. Er zijn ook deelnemers die thuis gewoon een partner hebben – jawel, met toestemming. In dat geval spreken we van polygamie: mensen die meerdere liefdesrelaties tegelijkertijd onderhouden. Soms wonen ze zelfs samen met meerdere partners, maar het komt ook voor dat het puur om seksuele relaties naast de vaste partner gaat. Af en toe wordt er dan iemand ‘uitgenodigd’ in de slaapkamer.

Dubbele date: één man, twee vrouwen… en toch geen succes

Deze week zagen we in First Dates een opvallende setting: een man die met twee vrouwen op date ging. Het leek erop dat hij de avond van zijn leven tegemoet ging. Zelf had hij er alle vertrouwen in dat hij met de dames naar huis zou gaan – maar dat liep nét even anders. Hij werd namelijk keihard afgewezen door beide vrouwen, die samen tot de conclusie kwamen: “Hij kan ons niet aan!”

Alsof dat nog niet genoeg was, bleken de dames het zó goed met elkaar te kunnen vinden dat ze na de uitzending contact hebben gehouden. En hun vriendjes? Die hadden ze gewoon nog thuis zitten. Die zijn uiteindelijk dus de echte ‘winnaars’ van de avond.

Bekende blondine uit een ander programma

Oplettende kijkers herkenden een van de vrouwen – de blondine – van een heel ander programma. Een aantal jaar geleden zond omroep PowNed een vierdelige docuserie uit genaamd Seksengelen, waarin vier sekswerkers werden gevolgd. En jawel: één van deze vrouwen blijkt dus dezelfde blondine te zijn die deze week opdook in First Dates. Maak kennis met Emma.

Lees verder

Laatste Nieuws

Emma Heesters: ”Weet niet of ik de volgende verjaardag haal”

Gepubliceerd

op

Door

Emma Heesters openhartig over moeilijke periode: ‘Ik weet niet of ik mijn volgende verjaardag haal’

Zangeres Emma Heesters heeft een bijzonder zware tijd doorgemaakt. Hoewel haar behandelingen inmiddels achter de rug zijn, ondervindt ze nog steeds de gevolgen van de bestralingen. Dat valt haar zwaar: “Ik weet nog steeds niet zeker of ik mijn volgende verjaardag haal.”

Eind vorig jaar kreeg Emma het verwoestende nieuws: baarmoederhalskanker. De diagnose volgde na klachten van extreme vermoeidheid en onverklaarbaar bloedverlies. “De huisarts dacht in eerste instantie dat het niets ernstigs zou zijn – ik was tenslotte nog jong. Maar ik heb aangedrongen op verder onderzoek. Gelukkig, want ik ben blij dat ik me niet heb laten wegsturen,” vertelt ze in een interview met het AD.

Zware behandelingen

Na de diagnose werd er direct gestart met intensieve behandelingen. Eerst werden haar lymfeklieren operatief verwijderd. Vervolgens onderging Emma meerdere chemokuren, werd ze maar liefst 25 keer bestraald en kreeg ze drie keer brachytherapie.

Leven in onzekerheid

Ondanks alle inspanningen is de uitkomst nog onzeker. “De bestraling werkt nog steeds door in mijn lichaam. Of ik beter word, of – zoals de artsen het liever zeggen – in remissie ben, weet ik nog niet.”

“Tot de zomer is het afwachten. Ik heb zoveel momenten gehad waarop ik doodsbang was. Ik wist niet of ik mijn volgende verjaardag zou halen – en eigenlijk weet ik dat nog steeds niet.”

Toch probeert Emma zichzelf steeds weer moed in te praten. “Als de gedachte opkomt dat het misschien niet goed afloopt, dwing ik mezelf om weer positief te denken. Dat moet gewoon.”

Steun van haar moeder

Weinigen weten dat ook Emma’s moeder op jonge leeftijd te maken kreeg met kanker. Zij werd gediagnosticeerd met de ziekte van Hodgkin. “Ze wist dus precies hoe zwaar dit is. Ze zei: ik heb me vaak afgevraagd waarom mij dat toen overkwam. Misschien was het wel zodat ik er nu voor jou kon zijn.”

Emma heeft zichzelf dezelfde vraag gesteld. “Waarom ik? In het begin vond ik het ontzettend oneerlijk. Alles ging net zo goed met me. Ik snap het nog steeds niet. Maar hopelijk kan ik over vijf jaar zeggen dat ik er sterker uit ben gekomen en betere keuzes heb gemaakt.”

Lees verder

Laatste Nieuws

Eva Simons verliest haar kindje tijdens repetities Passion

Gepubliceerd

op

Door

Emotionele avond bij The Passion: Eva Simons zingt ondanks groot persoonlijk verlies

The Passion, dat gisteravond plaatsvond in Terneuzen, werd opnieuw een indrukwekkend spektakel. Eén van de meest besproken momenten van de avond kwam van zangeres Eva Simons, die de rol van Maria vertolkte. Hoewel haar eerste nummer op sociale media kritiek kreeg, wist ze later het publiek diep te raken. Wat de meeste kijkers echter niet wisten, is dat Eva vlak voor de uitvoering een intens persoonlijk drama doormaakte: tijdens de repetities kreeg ze een miskraam.

In een openhartig gesprek met Trouw vertelt Eva: “Ik heb nog nooit zoveel liefde gevoeld als voor een kind. Het was intens verdrietig om dat te verliezen. Ik had het graag nog een keer meegemaakt, met een tweede kindje.”

Ondanks het verdriet besloot Eva om door te gaan met haar rol in The Passion. En dat deed ze met verve. Haar interpretatie van nummers als Ze meent het van Metejoor, Waterdicht van Hannah Mae en Waarom fluister ik je naam nog van Benny Neyman wisten de harten van het publiek te raken.

Een van de meest emotionele momenten van de avond was het duet met Florian Bindels, die de rol van Jezus vertolkte. Samen zongen ze een Nederlandstalige versie van Shallow, oorspronkelijk van Lady Gaga en Bradley Cooper. Het nummer, waarin Maria afscheid neemt van haar zoon, kreeg een extra lading door Eva’s persoonlijke verlies. De emotie was zichtbaar – toen ze Bindels aankeek, rolde er een traan over haar wang.

Eva’s optreden werd uiteindelijk een krachtig eerbetoon aan verlies, liefde en veerkracht. Een moment dat The Passion 2025 ongetwijfeld nog lang zal bijblijven.

Lees verder

Trending