Contacteer ons

Laatste Nieuws

Zien: Heleen van Royen schaamt haar eigen niet en gooit de kwarktassen eruit voor een shoot

Gepubliceerd

op

De Nederlandse schrijfster Heleen van Royen blijft op 59-jarige leeftijd een opvallende en gedurfde persoonlijkheid. Bekend om haar openhartige en taboedoorbrekende kijk op het leven, trekt ze opnieuw de aandacht met haar verschijning op de cover van het nieuwste LINDA.-nummer. Dit themanummer draait om relaties, vrijheid en zelfacceptatie, en Van Royen bewijst dat zelfvertrouwen geen leeftijdsgrenzen kent.

Een Gedurfde Lancering in Amsterdam

De lancering van de speciale editie van LINDA. vond plaats op een exclusief evenement in Amsterdam, waar tal van prominenten uit de media- en entertainmentwereld aanwezig waren. Heleen van Royen stal de show in een doorzichtige outfit, waarmee ze de kernboodschap van het magazine benadrukte: wees jezelf, ongeacht leeftijd of maatschappelijke verwachtingen.

Met haar verschijning zet ze opnieuw de toon voor zelfexpressie en laat ze zien dat je je nooit hoeft te conformeren aan andermans verwachtingen. Dit sluit naadloos aan bij haar eerdere werk en mediaverschijningen, waarin ze zich altijd heeft uitgesproken over persoonlijke vrijheid en zelfacceptatie.

Van Bestseller-Auteur tot Mode-icoon

Heleen van Royen werd bekend met bestsellers zoals De gelukkige huisvrouw en Goed fout. In haar boeken behandelt ze relaties, persoonlijke vrijheid en seksualiteit, zonder terughoudendheid. Deze directe en eerlijke aanpak vertaalt ze niet alleen naar haar schrijfstijl, maar ook naar haar publieke imago.

Voor de nieuwste editie van LINDA. koos ze ervoor om topless op de cover te verschijnen. Hoewel dit niet haar eerste gewaagde shoot is, blijft het een opvallende en gedurfde keuze die veel reacties oproept. Op sociale media deelde ze exclusieve beelden van de fotoshoot en gaf ze een kijkje achter de schermen.

Sterke Boodschap: Zelfvertrouwen Heeft Geen Leeftijd

Met haar deelname aan dit project wil Van Royen een krachtig statement maken: zelfvertrouwen en lichaamsacceptatie zijn tijdloos. In interviews benadrukt ze vaak dat ze zich niet laat leiden door conventies of leeftijdsgebonden verwachtingen.

“Mensen hebben een bepaald beeld van hoe je je op een bepaalde leeftijd zou moeten gedragen. Ik vind het juist bevrijdend om dat beeld te doorbreken,” aldus Van Royen.

Dit sluit perfect aan bij de inhoud van het nieuwste LINDA.-nummer, waarin thema’s als open relaties, taboes en persoonlijke vrijheid centraal staan. Van Royen blijft daarmee een symbool van onafhankelijkheid en zelfexpressie.

Social Media Barst los: Lovende Reacties & Discussies

Niet verrassend zorgde de cover van Heleen van Royen voor flink wat reacties op social media. Veel mensen prijzen haar moed en zelfvertrouwen, terwijl anderen zich afvragen of zo’n opvallende verschijning nog nodig is. Toch bewijst juist deze verdeeldheid waarom Van Royen een van de meest spraakmakende figuren in Nederland blijft.

Haar acties roepen discussie op, doorbreken taboes en zorgen ervoor dat we nadenken over maatschappelijke normen. Haar authenticiteit en openheid trekken een breed publiek, van haar trouwe lezers tot nieuwe volgers die haar boodschap inspirerend vinden.

Een Bewuste Keuze met Diepere Betekenis

Voor Heleen van Royen is deze cover geen publiciteitsstunt, maar een bewuste keuze om te laten zien dat je op elke leeftijd trots kunt zijn op jezelf. Dit past volledig in haar filosofie van zelfliefde, vrijheid en persoonlijke expressie.

Met haar deelname aan deze impactvolle editie van LINDA. onderstreept ze nogmaals haar boodschap: “Wees jezelf, vier het leven en trek je niets aan van maatschappelijke verwachtingen.”

🔹 Zoek jij inspiratie om zelfverzekerd in het leven te staan? Laat je dan inspireren door Heleen van Royen en haar krachtige statement! 💪✨

Lees verder

Laatste Nieuws

Mannelijke kijkers herkennen blonde Emma uit date in First Dates!

Gepubliceerd

op

Door

Meedoen aan First Dates? Dan ben je (hopelijk) op zoek naar de liefde…

Wanneer je je aanmeldt voor een programma als First Dates, is dat meestal omdat je nog altijd op zoek bent naar jouw ware liefde. Misschien ben je tot nu toe nog niemand tegengekomen die écht bij je past, of heb je een lange relatie achter de rug en wil je je date-skills weer eens opfrissen. Dankzij programma’s als First Dates of Lang Leve de Liefde krijg je de kans om met een, hopelijk passende, match aan tafel te schuiven. En wie weet bloeit er iets moois op!

Toch blijkt niet iedereen aan het programma deel te nemen met lege handen. Er zijn ook deelnemers die thuis gewoon een partner hebben – jawel, met toestemming. In dat geval spreken we van polygamie: mensen die meerdere liefdesrelaties tegelijkertijd onderhouden. Soms wonen ze zelfs samen met meerdere partners, maar het komt ook voor dat het puur om seksuele relaties naast de vaste partner gaat. Af en toe wordt er dan iemand ‘uitgenodigd’ in de slaapkamer.

Dubbele date: één man, twee vrouwen… en toch geen succes

Deze week zagen we in First Dates een opvallende setting: een man die met twee vrouwen op date ging. Het leek erop dat hij de avond van zijn leven tegemoet ging. Zelf had hij er alle vertrouwen in dat hij met de dames naar huis zou gaan – maar dat liep nét even anders. Hij werd namelijk keihard afgewezen door beide vrouwen, die samen tot de conclusie kwamen: “Hij kan ons niet aan!”

Alsof dat nog niet genoeg was, bleken de dames het zó goed met elkaar te kunnen vinden dat ze na de uitzending contact hebben gehouden. En hun vriendjes? Die hadden ze gewoon nog thuis zitten. Die zijn uiteindelijk dus de echte ‘winnaars’ van de avond.

Bekende blondine uit een ander programma

Oplettende kijkers herkenden een van de vrouwen – de blondine – van een heel ander programma. Een aantal jaar geleden zond omroep PowNed een vierdelige docuserie uit genaamd Seksengelen, waarin vier sekswerkers werden gevolgd. En jawel: één van deze vrouwen blijkt dus dezelfde blondine te zijn die deze week opdook in First Dates. Maak kennis met Emma.

Lees verder

Laatste Nieuws

Emma Heesters: ”Weet niet of ik de volgende verjaardag haal”

Gepubliceerd

op

Door

Emma Heesters openhartig over moeilijke periode: ‘Ik weet niet of ik mijn volgende verjaardag haal’

Zangeres Emma Heesters heeft een bijzonder zware tijd doorgemaakt. Hoewel haar behandelingen inmiddels achter de rug zijn, ondervindt ze nog steeds de gevolgen van de bestralingen. Dat valt haar zwaar: “Ik weet nog steeds niet zeker of ik mijn volgende verjaardag haal.”

Eind vorig jaar kreeg Emma het verwoestende nieuws: baarmoederhalskanker. De diagnose volgde na klachten van extreme vermoeidheid en onverklaarbaar bloedverlies. “De huisarts dacht in eerste instantie dat het niets ernstigs zou zijn – ik was tenslotte nog jong. Maar ik heb aangedrongen op verder onderzoek. Gelukkig, want ik ben blij dat ik me niet heb laten wegsturen,” vertelt ze in een interview met het AD.

Zware behandelingen

Na de diagnose werd er direct gestart met intensieve behandelingen. Eerst werden haar lymfeklieren operatief verwijderd. Vervolgens onderging Emma meerdere chemokuren, werd ze maar liefst 25 keer bestraald en kreeg ze drie keer brachytherapie.

Leven in onzekerheid

Ondanks alle inspanningen is de uitkomst nog onzeker. “De bestraling werkt nog steeds door in mijn lichaam. Of ik beter word, of – zoals de artsen het liever zeggen – in remissie ben, weet ik nog niet.”

“Tot de zomer is het afwachten. Ik heb zoveel momenten gehad waarop ik doodsbang was. Ik wist niet of ik mijn volgende verjaardag zou halen – en eigenlijk weet ik dat nog steeds niet.”

Toch probeert Emma zichzelf steeds weer moed in te praten. “Als de gedachte opkomt dat het misschien niet goed afloopt, dwing ik mezelf om weer positief te denken. Dat moet gewoon.”

Steun van haar moeder

Weinigen weten dat ook Emma’s moeder op jonge leeftijd te maken kreeg met kanker. Zij werd gediagnosticeerd met de ziekte van Hodgkin. “Ze wist dus precies hoe zwaar dit is. Ze zei: ik heb me vaak afgevraagd waarom mij dat toen overkwam. Misschien was het wel zodat ik er nu voor jou kon zijn.”

Emma heeft zichzelf dezelfde vraag gesteld. “Waarom ik? In het begin vond ik het ontzettend oneerlijk. Alles ging net zo goed met me. Ik snap het nog steeds niet. Maar hopelijk kan ik over vijf jaar zeggen dat ik er sterker uit ben gekomen en betere keuzes heb gemaakt.”

Lees verder

Laatste Nieuws

Eva Simons verliest haar kindje tijdens repetities Passion

Gepubliceerd

op

Door

Emotionele avond bij The Passion: Eva Simons zingt ondanks groot persoonlijk verlies

The Passion, dat gisteravond plaatsvond in Terneuzen, werd opnieuw een indrukwekkend spektakel. Eén van de meest besproken momenten van de avond kwam van zangeres Eva Simons, die de rol van Maria vertolkte. Hoewel haar eerste nummer op sociale media kritiek kreeg, wist ze later het publiek diep te raken. Wat de meeste kijkers echter niet wisten, is dat Eva vlak voor de uitvoering een intens persoonlijk drama doormaakte: tijdens de repetities kreeg ze een miskraam.

In een openhartig gesprek met Trouw vertelt Eva: “Ik heb nog nooit zoveel liefde gevoeld als voor een kind. Het was intens verdrietig om dat te verliezen. Ik had het graag nog een keer meegemaakt, met een tweede kindje.”

Ondanks het verdriet besloot Eva om door te gaan met haar rol in The Passion. En dat deed ze met verve. Haar interpretatie van nummers als Ze meent het van Metejoor, Waterdicht van Hannah Mae en Waarom fluister ik je naam nog van Benny Neyman wisten de harten van het publiek te raken.

Een van de meest emotionele momenten van de avond was het duet met Florian Bindels, die de rol van Jezus vertolkte. Samen zongen ze een Nederlandstalige versie van Shallow, oorspronkelijk van Lady Gaga en Bradley Cooper. Het nummer, waarin Maria afscheid neemt van haar zoon, kreeg een extra lading door Eva’s persoonlijke verlies. De emotie was zichtbaar – toen ze Bindels aankeek, rolde er een traan over haar wang.

Eva’s optreden werd uiteindelijk een krachtig eerbetoon aan verlies, liefde en veerkracht. Een moment dat The Passion 2025 ongetwijfeld nog lang zal bijblijven.

Lees verder

Trending