Realityster Papa Jay, bekend van het programma Een huis vol, is vanmorgen betrokken geraakt bij een ernstig verkeersongeval op de Groene Kruisweg in Rotterdam. Dat meldt het Algemeen Dagblad.
Op de kruising van de Driemanssteeg en de Groene Kruisweg botsten meerdere voertuigen op elkaar. Volgens een aanwezige 112-fotograaf lijkt een auto met een loshangende bumper eerst een BMW te hebben geraakt. De BMW schoot vervolgens door de middenberm, waarna een tegemoetkomende bus het voertuig niet meer kon ontwijken.
Hoeveel auto’s er precies bij het ongeval betrokken waren, is nog onduidelijk: sommige media spreken van drie voertuigen, mogelijk is er een vierde auto bij geweest. De schade aan de auto met de losse bumper zou dat kunnen verklaren.
Een van de slachtoffers is Papa Jay. Hij reed in zijn auto toen hij van achteren hard werd aangereden door een andere auto. Zijn voertuig raakte daarbij total loss. De bestuurder die achterop hem reed, is na de klap doorgereden en heeft niet gekeken hoe het met de slachtoffers ging.
Hulpdiensten rukten massaal uit; er kwamen onder meer drie ambulances naar de plaats van het ongeval. Meerdere betrokkenen zijn ter plekke behandeld en naar het ziekenhuis vervoerd.
Hoe het nu met Papa Jay gaat, is nog niet bekend. De politie onderzoekt de toedracht van het ongeluk en is op zoek naar de bestuurder die is doorgereden.





